Pracownicy

Lista pracowników zatrudnionych w roku szkolnym 2014/2015

Nauczyciele :
1. Bauer – Ruszczyk Lidia - edukacja wczesnoszkolna
2. Bączkowski Sławomir - język angielski
3. Bogusławska Alicja - edukacja wczesnoszkolna
4. Ciurkowska Beata - edukacja wczesnoszkolna
5. Dzięcioł Piotr - historia, zajęcia. techniczne
6. Gancwol Marzena - edukacja wczesnoszkolna
7. Gradowska Urszula - matematyka
8. Mazurek Marzena - edukacja wczesnoszkolna
9. Janiszek Beata - edukacja wczesnoszkolna
10. Kałęcka Iwona - edukacja wczesnoszkolna
11. Kałęcki Marek - muzyka, informatyka
12. Koziarska Aneta - historia
13. Kotlarski Paweł - wychowanie fizyczne
14. Kowalczyk Aneta - matematyka
15. Kowalczyk Joanna - język polski, logopeda
16. Lenart – Siekiera Magdalena - język angielski
17. Lipińska Halina - religia
18. Łukasiewicz Iwona - edukacja wczesnoszkolna
19. Majewska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
20. Majchrzyk Katarzyna - matematyka
21. Ostrowska Anna - przyroda
22. Owczarek Milena - oddział przedszkolny
23. Pieńkowska Ewa - przyroda
24. Staśkiewicz Marzena - oddział przedszkolny
25. Stefańska Zuzanna - wychowanie fizyczne
26. Stefaniuk Anna - edukacja wczesnoszkolna
27. Szcześniak Renata - wychowanie fizyczne
28. Szymczak Adrianna - edukacja wczesnoszkolna
29. Szulich Urszula - język polski, etyka
30. Szyszka Iwona - edukacja wczesnoszkolna
31. Świąder Karolina - oddział przedszkolny
32. Trochim Małgorzata - język polski
33. Wacewicz Wanda - język angielski
34. Wolnicka – Majewska Sylwia - edukacja wczesnoszkolna
35. Wrzosek Ewa - informatyka, religia

Pedagog i psycholog
1. Mroczek Anna – pedagog, plastyka
2. Wentlsndt Anna – psycholog
Świetlica:
1. Bylina Katarzyna
2. Fyda – Zięba Danuta
3. Galas Teresa
4. Lisiak – Jaworska – Beata - urlop wychowawczy
5. Maleszewska Anna
6. Pietrak Grażyna
7. Wróblewska Iwona
Biblioteka
1. Kocik Maria
2. Lenart Jolanta

Administracja
1. Piotrkowicz Elżbieta - kierownik administracyjny
2. Wojciechowska – Wojcieszak Beata - sekretarz
3. Toruszewska Danuta - kasjer

Pracownicy kuchni
4 .Gościcka Grażyna - kucharka
5. Czajka Iwona - pomoc kuchenna
6. Pakowska Lidia - intendentka
7. Rąbel Wiesława - pomoc kuchenna

Pracownicy obsługi:
8. Bylina Krystyna - sprzątaczka
9. Dybczyńska Ewa - sprzątaczka
10. Kowalska Hanna - sprzątaczka
11. Mrugalski Wojciech - konserwator
12. Nyrek Sylwia - sprzątaczka
13. Nyrek Piotr - woźny
14. Sosnowska Beata - sprzątaczka
15. Wilk Elżbieta - sprzątaczka
16. Woźniacka Irena - sprzątaczka
17. Zielińska Jolanta - sprzątaczka

 

Opublikowane przez: Urszula Głogowska-Żuchowska | Data wprowadzenia: 2015-06-18 22:52:17 | Data modyfikacji: 2015-06-18 22:53:28.
Data wprowadzenia: 2015-06-18 22:52:17
Data modyfikacji: 2015-06-18 22:53:28
Opublikowane przez: Urszula Głogowska-Żuchowska