Pracownicy dydaktyczni

ROK SZKOLNY 2018/2019


Monika Bartosik- nauczyciel oddział przedszkolny


Katarzyna Chmielewska- nauczyciel wspomagający


Renata Ciasek - nauczyciel wspomagający


Wojciech Cieślicki -nauczyciel historii


Paulina Dęga- psycholog, nauczyciel języka polskiego


Tomasz Drygas - nauczyciel wspomagający


Małgorzata Dzida - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Anna Falandysz - pedagog szkolny


Grażyna Garbacz - nauczyciel wf


Monika Gryczka - nauczyciel języka polskiego


Iwona Hajduk - nauczyciel j. polskiego


Dorota Hoffmann - nauczyciel biblioteki


Ewelina Jarecka -nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wspomagający


Maria Jercha - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Rafał Jończyk - nauczyciel wf


Jadwiga Kaczmarczyk - nauczyciel świetlicy


Anna Karolak - nauczyciel języka angielskiego


Justyna Kłoda - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Robert Kochański - nauczyciel wf


Katarzyna Kornacka - nauczyciel plastyki, nauczyciel historii


Anna Korsak - nauczyciel matematyki


Andrzej Krzemiński - bibliotekarz, wdż, wos


Agnieszka Krzepińska- nauczyciel świetlicy


Katarzyna Kucharska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Angelika Kurnik - nauczyciel wspomagający


Iwona Łukasik - nauczyciel j. polskiego


Karina Marczak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Alina Michalska - nauczyciel j. angielskiego


Piotr Misztal- nauczyciel wf


Rafał Nachyła - nauczyciel biologii, chemii


Ewelina Paczkowska- nauczyciel fizyki


Elżbieta Pawłowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Monika Piech - Łabędź - logopeda


Anna Piotrowska - nauczyciel muzyki, nauczyciel świetlicy


Anna Piskorska - nauczyciel przyrody, geografii


Anna Pogruszewska - nauczyciel j. polskiego


Urszula Prus - nauczyciel matematyki


Joanna Romanowska - nauczyciel j. angielskiego


Sebastian Rychliński -  nauczyciel religii


Ewa Sędzin - nauczyciel Swietlicy


Beata Sławczyńska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Joanna Szczygielska - nauczyciel wspomagający


Edyta Szychowska - nauczyciel świetlicy


Urszula Szymczyk - psycholog


Marta Tomaszewska- nauczyciel matematyki


Dorota Walkowiak - nauczyciel religii


Aldona Wielgórska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Maja Winter - nauczyciel wspomagający, technika, muzyka


Ewa Wojaczek- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Anna Wójtowicz - nauczyciel j. angielskiego


ks Tomasz Michałowski- nauczyciel religii


 

 

Opublikowane przez: Ewa Nowicka | Data wprowadzenia: 2015-06-17 15:30:36 | Data modyfikacji: 2018-12-19 14:52:27.
Pracownicy administracji

Katarzyna Kochańska - Kierownik administracyjno - gospodarczy


Katarzyna Grabowska - Sekretarz szkoły


Magdalena Górniak - Sekretarz szkoły


Barbara Błachnio - Robotnik pracy lekkiej


Ewelina Gałęzowska - Robotnik pracy lekkiej


Teresa Grochecka - Robotnik pracy lekkiej


Agnieszka Grabowska - Robotnik pracy lekkiej


Paulina Szajewska - Robotnik pracy lekkiej


Danuta Mąka - Robotnik pracy lekkiej


Edyta Safirowicz - Robotnik pracy lekkiej


Andrzej Głowienko - Konerwator


Roman Minorczyk - Starszy woźny


Marian Widlicki - Opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu przez jezdnię


 


 

 

Opublikowane przez: Ewa Nowicka | Data wprowadzenia: 2015-06-18 10:04:15 | Data modyfikacji: 2018-12-19 14:24:15.
Data wprowadzenia: 2015-06-18 10:04:15
Data modyfikacji: 2018-12-19 14:24:15
Opublikowane przez: Ewa Nowicka